Tine 2.0 - en to nl_NL translation catalogue (602 entries)

en: %s's personal container
nl_NL: %s's  persoonlijke opslag

en: (This is record {0} in your import file)
nl_NL: (Dit is record {0} in uw importbestand)

en: (paused)
nl_NL: (pauze)

en: (shared)
nl_NL: (gedeeld)

en: ... This may take a long time!
nl_NL: ... Dit kan erg lang gaan duren!

en: 0 minutes before
nl_NL: 0 minuten voor

en: 1 day before
nl_NL: 1 dag voor

en: 1 hour before
nl_NL: 1 uur voor

en: 12 hours before
nl_NL: 12 uur voor

en: 15 minutes before
nl_NL: 15 minuten voor

en: 2 days before
nl_NL: 2 dagen voor

en: 2 hours before
nl_NL: 2 uur voor

en: 30 minutes before
nl_NL: 30 minuten voor

en: 5 minutes before
nl_NL: 5 minuten voor

en: Abnormal End
nl_NL: Afgebroken

en: About {0}
nl_NL: Over {0}

en: Accepted Terms Version
nl_NL: Accepteer voorwaarden

en: Accepted version number of the terms and conditions document.
nl_NL: Geaccepteerd versienummer van het voorwaarden document.

en: Action:
nl_NL: Actie:

en: Activities
nl_NL: Activiteiten

en: Add
nl_NL: Voeg toe

en: Add Anyone
nl_NL: Voeg iedereen toe

en: Add New Personal Tag
nl_NL: Nieuwe persoonlijke tag toevoegen

en: Add New {0}
nl_NL: Voeg nieuw {0} toe

en: Add Note
nl_NL: Voeg een bericht toe

en: Add a new personal tag
nl_NL: Nieuwe persoonlijke tag toevoegen

en: Add alternative filter
nl_NL: Voeg een alternatief filter toe

en: Add to...
nl_NL: Toevoegen aan...

en: Add {0}
nl_NL: Voeg {0} toe

en: Admin Mode
nl_NL: Beheerders modus

en: Alarm | Alarms
nl_NL[0]: Alarm
nl_NL[1]: Alarmen

en: Alarm Time
nl_NL: Alarmtijd

en: Alarms
nl_NL: Alarmen

en: Alarms sent each job
nl_NL: Aantal alarmen verstuurd voor iedere job

en: All records will be tagged with: "{0}" so you can find them easily.
nl_NL: Alle records worden gemarkeerd met "{0}" zodat ze eenvoudig gevonden kunnen worden.

en: All {0}
nl_NL: Alle {0}

en: Allow desktop notifications
nl_NL: Sta desktop-berichten toe

en: Allows to configure the maximum number of alarm notifications in each run of sendPendingAlarms (0 = no limit)
nl_NL: Maakt het mogelijk om het maximum aantal alarm meldingen voor iedere uitvoer van senPendingAlarms in te stellen (0 = geen limiet)

en: Always send bugreports, even on timeouts and other exceptions / failures.
nl_NL: Altijd bug rapport verzenden, zelfs voor timeouts en andere uitzonderingen / fouten.

en: Always show advanced filters
nl_NL: Toon altijd de uitgebreide filters

en: An error occurred, the program ended abnormal.
nl_NL: Er is een fout opgetreden, het programma is afgebroken

en: Anyone
nl_NL: Iedereen

en: Applications
nl_NL: Toepassingen

en: Apply
nl_NL: Voer uit

en: Applying changes
nl_NL: Voeg wijzingen toe

en: Are you sure you want to logout?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt uitloggen?

en: Attach Tags
nl_NL: Koppel tags

en: Attaching Tag
nl_NL: Koppelen van tag

en: Attachment
nl_NL: koppeling

en: Attachments
nl_NL: Koppelingen

en: Authentication Backend
nl_NL: Autenticatie backend

en: Authentication Configuration
nl_NL: Autenticatie configuratie

en: Authentication backend configuration.
nl_NL: Autenticatie backend configuratie

en: Authorisation Required
nl_NL: Autorisatie vereist

en: Automatic bugreports
nl_NL: Automatische bug rapportage

en: Back
nl_NL: Terug

en: Backend adapter for user authentication.
nl_NL: Backend adapter voor gebruikers-autenticatie

en: Backend adapter for user data.
nl_NL: Backend-adaper voor gebruikersdata

en: Banking Information
nl_NL: Bank gegevens

en: Browser incompatible
nl_NL: Browser niet compatibel

en: Browser incompatible?
nl_NL: Browser niet compatibel?

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Certificate detected. Please, press Login button to proceed.
nl_NL: Certificaat gedetecteerd. Klik op de login knop om verder te gaan.

en: Change Color
nl_NL: Wijzig kleur

en: Change Image
nl_NL: Wijzig afbeelding

en: Change password
nl_NL: Wijzig wachtwoord

en: Change settings for application {0}
nl_NL: Wijzig de instellingen voor applicatie {0}

en: Change user account
nl_NL: Pas gebruikers account aan

en: Changed fields:
nl_NL: Gewijzigde velden:

en: Changing user account ...
nl_NL: Wissel gebruikersaccoutn ...

en: Check for new versions of this software.
nl_NL: Controleer op nieuwe versies van deze software

en: Check version
nl_NL: Controleer de versie

en: Checking Import
nl_NL: Import controleren

en: Choose File and Format
nl_NL: Kies een bestand en een formaat

en: Choose Import File
nl_NL: Kies het importbestand

en: Click to edit
nl_NL: Klik om te bewerken

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Concurrent Updates
nl_NL: Gelijktijdige updates.

en: Config | Configs
nl_NL[0]: Configuratie
nl_NL[1]: Configuraties

en: Configs
nl_NL: Configuraties

en: Configuration Problem
nl_NL: Configuratie probleem

en: Confirm
nl_NL: Bevestig

en: Confirm Logout
nl_NL: Bevestig uitloggen

en: Connection lost, please check your network!
nl_NL: Verbinding verloren, controleer uw netwerk.

en: Content Type
nl_NL: Gegevens type

en: Contributors
nl_NL: Medewerkers

en: Copy {0}
nl_NL: Kopieer {0}

en: Could not create tag.
nl_NL: Tag kan niet worden aangemaakt.

en: Could not delete Tag(s).
nl_NL: Tag(s) niet verwijderd.

en: Could not delete {0}.
nl_NL: Kan {0} niet verwijderen

en: Could not load image. Please notify your Administrator
nl_NL: Het laden van de afbeelding is mislukt. Neem contact op met de beheerder.

en: Could not save Favorite
nl_NL: Favoriet kan niet worden bewaard

en: Could not update tag.
nl_NL: Tag kan niet worden bijgewerkt.

en: Could not upload file. Filesize could be too big. Please notify your Administrator. Max upload size:
nl_NL: Kon bestand niet uploaden. Bestandsgrootte kan te groot zijn. Neem dan contact op met uw beheerder. Max upload grootte:

en: Could not upload image. Please notify your Administrator
nl_NL: Upload van afbeelding is mislukt. Neem contact op met de beheerder

en: Create Favorite
nl_NL: Aanmaken favoriet

en: Created By
nl_NL: Gemaakt door

en: Created by
nl_NL: Gemaakt door

en: Creating {0}...
nl_NL: Aanmaken {0} ....

en: Creation Time
nl_NL: Tijdstip aanmaak

en: Creation time
nl_NL: Aanmaaktijd

en: Credentials | Credentials
nl_NL[0]: Gegevens
nl_NL[1]: Gegevens

en: Crop Image
nl_NL: Verklein afbeelding

en: Custom Datetime
nl_NL: Aangepaste datum/tijd

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Default Application
nl_NL: Standaardapplicatie

en: Defaults
nl_NL: Standaards

en: Define ...
nl_NL: Beschrijf...

en: Defined by ...
nl_NL: Beschreven door...

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Favorite
nl_NL: Verwijder favoriet

en: Delete Image
nl_NL: Verwijder afbeelding

en: Delete Tag | Delete Tags
nl_NL[0]: Verwijder tag
nl_NL[1]: Verwijder tags

en: Delete this filter
nl_NL: Verwijder dit filter

en: Delete value from all selected records
nl_NL: Verwijder waarde van alle geselecteerde records

en: Delete {0} | Delete {0}
nl_NL[0]: Verwijder {0}
nl_NL[1]: Verwijder {0}

en: Deleting Favorite "{0}"
nl_NL: Verwijderen van favoriet "{0}"

en: Deleting Tag | Deleting Tags
nl_NL[0]: Verwijderen van tag...
nl_NL[1]: Verwijderen van tags...

en: Deleting {0}
nl_NL: Verwijderen {0}

en: Department | Departments
nl_NL[0]: Afdeling
nl_NL[1]: Afdelingen

en: Dependency
nl_NL: Afhankelijkheden

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Description for tag
nl_NL: Omschrijving voor tag

en: Destroy session if the users IP changes.
nl_NL: Breek de sessie af als het IP adres van de gebruiker verandert.

en: Destroy session if the users user agent string changes.
nl_NL: Breek de sessie af als de user agent string van de gebruiker verandert.

en: Detach Tags
nl_NL: Ontkoppel tags

en: Detach tag | Detach tags
nl_NL[0]: Ontkoppel tag
nl_NL[1]: Ontkoppel tags

en: Detach tag(s)
nl_NL: Ontkoppel tag(s)

en: Detaching Tags
nl_NL: Ontkoppelen van tags

en: Detailed Language Statistics
nl_NL: Gedetaillerde taal statistieken

en: Different Values
nl_NL: Verschillende waarden

en: Directory with web server write access for user files.
nl_NL: Directory met schrijftoegang voor gebruikersbestanden

en: Displaying history records {0} - {1} of {2}
nl_NL: Toon historische records {0} - {1} of {2}

en: Displaying records {0} - {1} of {2}
nl_NL: Toon records  {0} - {1} of {2}

en: Do you really want to change these {0} records?
nl_NL: Wilt u deze {0} records echt wijzigen?

en: Do you really want to delete the favorite "{0}"?
nl_NL: Mag favoriet "{0}" worden verwijderd?

en: Do you really want to delete the selected record ({0})? | Do you really want to delete the selected records ({0})?
nl_NL[0]: Moet het geselecteerde record ({0}) echt worden verwijderd
nl_NL[1]: Moeten de geselecteerde records ({0}) echt worden verwijderd

en: Do you really want to delete the {0} "{1}"?
nl_NL: Definitief verwijderen van {0} "{1}"?

en: Do you really want to delete this {0}?
nl_NL: Moet dit {0} echt worden verwijderd?

en: Do you want to overwrite the favorite "{0}"?
nl_NL: Mag favoriet "{0}" worden overschreven?

en: Download example file
nl_NL: Download een voorbeeldbestand

en: Duration
nl_NL: Doorlooptijd

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit Description
nl_NL: Omschrijving bewerken

en: Edit Favorite
nl_NL: Bewerk favoriet

en: Edit Preferences
nl_NL: Bewerk voorkeuren

en: Edit Profile
nl_NL: Bewerk profiel

en: Edit definition
nl_NL: Bewerk definitie

en: Edit record
nl_NL: Bewerk record

en: Edit tag
nl_NL: Bewerk tag

en: Edit {0} | Edit {0}
nl_NL[0]: Bewerk {0}
nl_NL[1]: Bewerk {0}

en: Edit {0} "{1}"
nl_NL: Bewerk  {0} "{1}"

en: Edit {0} {1}
nl_NL: Bewerk {0} {1}

en: Enable advanced search
nl_NL: Schakel geavanceerd zoeken in

en: Enable password policy
nl_NL: Schakel de password-policy in

en: Enter new note:
nl_NL: Voer een nieuw bericht in:

en: Enter tag name:
nl_NL: Voer de naam van de tag in:

en: Error
nl_NL: Fout

en: Errors
nl_NL: Fouten

en: Exception ({0})
nl_NL: Uitzondering ({0})

en: Existing Value
nl_NL: Bestaande waarde

en: Export | Export
nl_NL[0]: Export
nl_NL[1]: Exports

en: Export Records from these Positions
nl_NL: Exorteer records van deze posities

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Failure
nl_NL: Mislukt

en: Favorite not saved
nl_NL: Favoriet niet opgeslagen

en: Favorites
nl_NL: Favorieten

en: Field Group
nl_NL: Veldgroep

en: Field Name
nl_NL: Veldnaam

en: File | Files
nl_NL[0]: Bestand
nl_NL[1]: Bestanden

en: Files Directory
nl_NL: Files directory

en: Final Value
nl_NL: Laatste waarde

en: Final {0}
nl_NL: Laatste {0}

en: Finish
nl_NL: Einde

en: First Conflict
nl_NL: Eerste conflict

en: First {0}
nl_NL: Eerste {0}

en: Following you find a list of all supported import formats and a sample file, how Tine 2.0 expects your file to look like.
nl_NL: Hieronder vindt u een overzicht van alle ondersteunde import formaten en een voorbeeldbestand zoals Tine 2.0 het verwacht.

en: Forbid part of username
nl_NL: Verbiedt deel van de gebruikersnaam

en: Forbid part of username in password
nl_NL: Verbiedt deel van de gebruikersnaam in wachtwoord

en: From the identified duplicates {0} will be discarded.
nl_NL: Van de dubbele gegevens worden er {0} verworpen.

en: From the identified duplicates {0} will be merged into the existing records.
nl_NL: Van de dubbele records zullen er {0} worden samengevoegd met de bestaande records.

en: General Preferences
nl_NL: Algemene voorkeuren

en: Group
nl_NL: Groep

en: History
nl_NL: Historie

en: IP Session Validator
nl_NL: IP sessie validatie

en: If the state of your language is not satisfying, or if you miss a language, please consider becoming a {0} translator.
nl_NL: Wanneer de status van de vertaling u niet bevalt, of als er een taal ontbreekt, overweeg dan om een {0} vertaler te worden.

en: Image Failed
nl_NL: Afbeelding mislukt

en: Import description
nl_NL: Importeer omschrijving

en: Importing {0}
nl_NL: {0} wordt geïmporteerd

en: In total we found {0} records in your import file.
nl_NL: Er zijn {0} records gevonden in het importbestand

en: Indent Text
nl_NL: Inspringing vergroten

en: Insufficient Grants
nl_NL: Onvoldoende rechten

en: Insufficient Rights
nl_NL: Te weinig rechten

en: Invalid Data
nl_NL: Ongeldige gegevens

en: Invalid Relations
nl_NL: Verkeerde relaties

en: Invalid configuration
nl_NL: Ongeldige configuratie

en: It's a critical update and must be installed as soon as possible!
nl_NL: Het is een kritische update die zo spoedig mogelijk moet worden geïnstalleerd!

en: Keep both records
nl_NL: Bewaar beide records

en: Keep existing record and discard mine
nl_NL: Bewaar het bestaande record en weiger het mijne

en: Language
nl_NL: Taal

en: Languages
nl_NL: Talen

en: Last Conflict
nl_NL: Laatste conflict

en: Last Modified By
nl_NL: Laatst gewijzigd door

en: Last Modified Time
nl_NL: Tijdstip laatste wijziging

en: Last sessions cleanup run
nl_NL: Laatste sessies opruimactie

en: Learn more about {0}
nl_NL: Leer meer over {0}

en: License
nl_NL: Licentie

en: Load a favorite
nl_NL: Laad een favoriet

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Loading ...
nl_NL: Laden ...

en: Logging you in...
nl_NL: Inloggen...

en: Logging you out...
nl_NL: Uitloggen...

en: Login failure
nl_NL: Login mislukt

en: Login successful. Loading {0}...
nl_NL: Login succesvol, laadt {0}....

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Logout from {0}
nl_NL: Uitloggen uit {0}

en: Manage Permissions for {0} "{1}"
nl_NL: Beheer permissies voor {0} "{1}"

en: Manage own client state
nl_NL: Beheer eigen klantstatus

en: Manage own profile
nl_NL: Beheer eigen profiel

en: Manage {0} Permissions
nl_NL: Bewerk {0} permissies

en: Merge Failed
nl_NL: Samenvoegen mislukt

en: Merge {0}
nl_NL: Voeg {0} samen

en: Merge {0}, prefer First
nl_NL: Voeg {0} samen, prefereer de eerste

en: Merge {0}, prefer Second
nl_NL: Voeg {0} samen, prefereer de tweede

en: Merge, keeping existing details
nl_NL: Samenvoegen, bewaar de bestaande details

en: Merge, keeping my details
nl_NL: Samenvoegen, bewaar mijn details

en: Merging Records...
nl_NL: Samenvoegen van records...

en: Method Not Found / Insufficent Permissions
nl_NL: Methode niet gevonden / Onvoldoende rechten

en: Minimum length
nl_NL: Minimumlengte

en: Minimum numbers
nl_NL: Minimum cijfers

en: Minimum numbers in password
nl_NL: Minimum aantal cijfers in wachtwoord

en: Minimum password length
nl_NL: Minimumlengte van het wachtwoord

en: Minimum special chars
nl_NL: Minimum aantal speciale karakters

en: Minimum special chars in password
nl_NL: Minimum aantal speciale karakters in wachtwoord

en: Minimum uppercase chars
nl_NL: Minimum uppercase karakters

en: Minimum uppercase chars in password
nl_NL: Minimum uppercase karakters in wachtwoord

en: Minimum word chars
nl_NL: Minimum karakters

en: Minimum word chars in password
nl_NL: Minimum aantal karakters in wachtwoord

en: Missing Applications
nl_NL: Ontbrekende applicatie

en: Modules
nl_NL: Onderdelen

en: Month
nl_NL: Maand

en: My Grants
nl_NL: Mijn rechten

en: My Profile
nl_NL: Mijn profiel

en: My Value
nl_NL: Mijn waarde

en: My favorites
nl_NL: Mijn Favorieten

en: My {0}
nl_NL: Mijn {0}

en: N/A
nl_NL: N.v.t.

en: Name
nl_NL: Naam

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New Car
nl_NL: Nieuwe auto

en: New version of Tine 2.0 available
nl_NL: Er is een nieuwe versie van Tine 2.0 beschikbaar

en: New {0}
nl_NL: Nieuwe {0}

en: New...
nl_NL: Nieuw...

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next Conflict
nl_NL: Volgende conflict

en: No
nl_NL: Nee

en: No Detail Informations
nl_NL: Geen detailinformatie

en: No Dialog
nl_NL: Geen dialoogvenster

en: No Information
nl_NL: Geen informatie

en: No Response
nl_NL: Geen reactie

en: No Role Memberships
nl_NL: Niet gekoppeld aan een rol

en: No Tags to detach found in the selected records
nl_NL: Geen tags gevonden om te ontkoppelen van de geselecteerde records

en: No Tags to display
nl_NL: Geen tags die getoond kunnen worden

en: No conflict to resolve
nl_NL: Geen conflicten te verhelpen

en: No data to display
nl_NL: Geeen gegevens om de tonen

en: No history to display
nl_NL: Geen historie om te tonen

en: No {0} added
nl_NL: Geen {0} toegevoegd

en: No {0} to display
nl_NL: Geen {0} te tonen

en: Not Allowed
nl_NL: Niet toegestaan

en: Not An Image
nl_NL: Geen afbeelding

en: Not Found
nl_NL: Niet gevonden

en: Not Supported
nl_NL: Niet ondersteund

en: Not renamed {0}
nl_NL: Niet hernoemd {0}

en: Notes
nl_NL: Berichten

en: Notice
nl_NL: Opmerking

en: Only ASCII
nl_NL: Uitsluitend ASCII

en: Only ASCII characters are allowed in passwords.
nl_NL: Alleen ASCII tekens zijn toegstaan in wachtwoorden

en: Open Source Licenses
nl_NL: Open Source Licenties

en: Other Users {0}
nl_NL: Andere gebruikers {0}

en: Outdent Text
nl_NL: Inspringing verkleinen

en: Overwrite Favorite
nl_NL: Overschrijven favoriet

en: Overwrite?
nl_NL: Overschrijven?

en: Overwriting Favorite "{0}"
nl_NL: Overschrijven van favoriet "{0}"

en: Page size
nl_NL: Pagina grootte

en: Page size in grids
nl_NL: Pagina grootte in grids

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password Policy Violation
nl_NL: Passwordpolicy schending

en: Pause upload
nl_NL: Onderbreek upload

en: Permissions
nl_NL: Permissies

en: Personal tags
nl_NL: Persoonlijke labels

en: Please Wait
nl_NL: Moment...

en: Please Wait...
nl_NL: Moment...

en: Please choose the file that contains the records you want to add to Tine 2.0
nl_NL: Kies het bestand met records die moeten worden toegevoegd aan Tine 2.0

en: Please consider updating!
nl_NL: Overweeg een update!

en: Please enter a new name:
nl_NL: Voer een nieuwe naam in:

en: Please enter new description:
nl_NL: Voer een nieuwe omschrijving in:

en: Please enter the name of the new {0}:
nl_NL: Geef de naam van de nieuwe {0}

en: Please enter the new name of the {0}:
nl_NL: Geef de nieuwe naam van de {0}:

en: Please enter your credentials
nl_NL: Voer uw gegevens in

en: Please enter your login data
nl_NL: Voer uw logingegevens in

en: Please fix the errors noted.
nl_NL: Verhelp de genoemde fouten.

en: Please help improving this software and notify the vendor. Include a brief description of what you where doing when the error occurred.
nl_NL: Help mee met het verbeteren van deze software en stel de leverancier op de hoogte. Voeg een korte beschrijving toe van de fout die is opgetreden.

en: Please note: You create a personal tag. Only you can see it!
nl_NL: Let op: er wordt een persoonlijke tag gemaakt die anderen niet kunnen zien!

en: Please restart your browser now!
nl_NL: Herstart de browser.

en: Please select a file with one of the following extensions:
nl_NL: Selecteer een bestand met één van de volgende extensies:

en: Please select an image file (gif/png/jpeg)
nl_NL: Selecteer een afbeelding  (gif/png/jpeg)

en: Please select the import format of the file you want to upload
nl_NL: Select het formaat van het importbestand

en: Please wait
nl_NL: Moment...

en: Please wait a moment
nl_NL: Moment geduld a.u.b.

en: Please wait a moment...
nl_NL: Moment geduld a.u.b. ...

en: Please wait or contact your administrator
nl_NL: Wacht of neem contact op met de beheerder

en: Please wait!
nl_NL: Moment a.u.b.!

en: Postfix string appended to the title of this installation.
nl_NL: Postfix string die wordt toegevoegd aan de title van deze installatie

en: Powered by:
nl_NL:  Mede mogelijk gemaakt door:

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Previous Conflict
nl_NL: Vorige conflict

en: Print Page
nl_NL: Druk pagina af

en: Private Information
nl_NL: Privé gegevens

en: Processing Conflict Data
nl_NL: Verwerk conflict data

en: Profile Information
nl_NL: Profielinformatie

en: Properties
nl_NL: Eigenschappen

en: Properties for {0} "{1}"
nl_NL: Eigenschappen van {0} "{1}"

en: Publish
nl_NL: Publiceer

en: Quick Search
nl_NL: Snel zoeken

en: Read
nl_NL: Lees

en: Redirect Always
nl_NL: Altijd redirect

en: Redirect to Referrer
nl_NL: Redirect naar de referrer

en: Redirect to configured redirect URL also for login.
nl_NL: Redirect naar URL voor login.

en: Redirect to referrer after logout.
nl_NL: Redirect naar de referrer na uitloggen

en: Redirect to this URL after logout.
nl_NL: Redirect naar deze URL na uitloggen

en: Related to
nl_NL: Gerelateerd aan

en: Relation | Relations
nl_NL[0]: Relatie
nl_NL[1]: Relaties

en: Released under different
nl_NL: Vrijgegeven onder verschillende

en: Reload config
nl_NL: Opnieuw laden configuratie

en: Reload {0}
nl_NL: Herlaad {0}

en: Remark
nl_NL: Opmerking

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Remove Filter
nl_NL: Verwijder filter

en: Remove Formatting
nl_NL: Verwijder opmaak

en: Remove {0}
nl_NL: Verwijderen {0}

en: Rename Tag
nl_NL: Hernoem tag

en: Rename {0}
nl_NL: Hernoem {0}

en: Report bugs
nl_NL: Rapporteer bugs

en: Report bugs to the software vendor directly when they occur.
nl_NL: Rapporteer bugs direct aan de leverancier wanneer ze optreden.

en: Request permissions for webkit desktop notifications.
nl_NL: Verzoek permissies voor webkit desktop berichten.

en: Resolve Conflicts
nl_NL: Conficten oplossen

en: Resolve Duplicate {0} Suspicion
nl_NL: Oplossen mogelijk dubbele {0}

en: Resolve all conflicts
nl_NL: Verhelp alle conflicten

en: Resume upload
nl_NL: Vervolg upload

en: Return to original user account
nl_NL: Terug naar originele gebruikersaccount

en: Reuse last username logged
nl_NL: Hergebruik laatst registreerde gebruikersnaam

en: Save config
nl_NL: Opslaan configuratie

en: Save current view as favorite
nl_NL: Bewaar huidige view als favoriet

en: Saved in
nl_NL: Opgeslagen in

en: Saving Favorite "{0}"
nl_NL: Favoriet {0} bewaren

en: Saving of preferences failed.
nl_NL: Opslaan van voorkeuren is mislukt....

en: Search Account ...
nl_NL: Zoek account

en: Search Group
nl_NL: Zoek een groep

en: Search User
nl_NL: Zoek een gebruiker

en: Search for groups ...
nl_NL: Zoek naar groepen ...

en: Search for records ...
nl_NL: Zoek naar records ...

en: Search for users ...
nl_NL: Zoek naar gebruikers ...

en: Searching...
nl_NL: Zoeken...

en: Second {0}
nl_NL: Tweede {0}

en: Select Account
nl_NL: Selecteer accoutn

en: Select Export Definition ...
nl_NL: Kies export definitie ...

en: Select Tag(s) to detach
nl_NL: Selecteer tag(s) om te ontkoppelen

en: Select a country...
nl_NL: Selecteer een land...

en: Select a {0}
nl_NL: Selecteer een {0}

en: Select all pages ({0} records)
nl_NL: Selecteer alle pagina's ({0} records)

en: Select file containing your {0}
nl_NL: Selecteer het bestand wat uw {0} bevat.

en: Select {0} to add you {1} to:
nl_NL: Selecteer {0} om u toe te voegen aan {1}:

en: Selected  {0}
nl_NL: Geselecteerd {0}

en: Send Contact Information
nl_NL: Verstuur contactinformatie

en: Send Report
nl_NL: Verstuur rapport

en: Sending report...
nl_NL: Verzenden rapport...

en: Server Message:
nl_NL: Server bericht:

en: Service Unavailable
nl_NL: Service niet beschikbaar.

en: Set Import Options
nl_NL: Definieer importopties

en: Set {0} color
nl_NL: Zet {0} kleur

en: Shared {0}
nl_NL: Gedeelde {0}

en: Show
nl_NL: Toon

en: Show Original Image
nl_NL: Toon originele afbeelding

en: Show confirmation dialog on logout.
nl_NL: Toon bevestigings dialoog bij uitloggen.

en: Show records that match to one of the following filters
nl_NL: Toon records die voldoen aan één van de volgende filters

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Software Version
nl_NL: Softwareversie

en: Someone else saved this record while you where editing the data. You need to reload and make your changes again.
nl_NL: Iemand anders heeft det record opgeslagen terwijl u ze bijwerkte. Laadt de gegevens opnieuw.

en: Sorry, some timeout occured while processing your request. Please reload your browser, try again or contact your administrator.
nl_NL: Een timeout is opgetreden tijdens het verwerken van uw verzoek. Herstart uw browser, probeer opnieuw of neem contact op met de beheerder.

en: Sorry, the Server did not respond any data. Please reload your browser, try again or contact your administrator.
nl_NL: De server reageert niet. Herstart uw browser, probeer opnieuw of neem contact op met de beheerder.

en: Sorry, the Server stated a "memory exhausted" condition. Please contact your administrator.
nl_NL: De server geeft een "onvoldoende geheugen" conditie aan. Neem contact op met de beheerder.

en: Sorry, you are not permitted to perform this action
nl_NL: Helaas, u bent niet gerechtigd om deze actie uit te voeren

en: Sorry, your request could not be completed because the required data could not be found. In most cases this means that someone already deleted the data. Please refresh your current view.
nl_NL: Het verzoek kon niet worden uitgevoerd omdat de gewenste data niet is gevonden. Dit betekent meestal dat een ander de gegevens al heeft verwijderd. Ververs het scherm.

en: Start definition
nl_NL: Start definitie

en: Stores the timestamp of the last sessions cleanup task run.
nl_NL: Sla de timestamp van de laatste opruimactie op.

en: Stripe rows in grids
nl_NL: Steep rijen in rasters

en: Success
nl_NL: Geslaagd

en: Summary
nl_NL: Samenvatting

en: Switch to another user's account
nl_NL: Wissel van gebruikers account

en: Switch to this user account:
nl_NL: Wissel naar dit gebruikers account:

en: System Container
nl_NL: Systeemcontainer

en: System IMAP
nl_NL: Systeem IMAP

en: System IMAP server configuration.
nl_NL: Systeem IMAP server configuratie

en: System SIEVE
nl_NL: Systeem SIEVE

en: System SIEVE server configuration.
nl_NL: Systeem SIEVE server configuratie

en: System SMTP
nl_NL: Systeem SMTP

en: System SMTP server configuration.
nl_NL: Systeem SMTP server configuratie

en: Task | Tasks
nl_NL[0]: Taak
nl_NL[1]: Taken

en: The Record can't be opened. There doesn't exist any dialog for editing this Record!
nl_NL: Het record kan niet geopend worden. Er is geen dialoog om dit record aan te passen!

en: The default application to show after login.
nl_NL: De standaardapplicatie die na inloggen wordt getoond.

en: The field is editable part of the profile
nl_NL: Het veld is een bewerkbaar deel van het profiel

en: The field is readable part of the profile
nl_NL: Het veld is een leesbaar deel van het profiel

en: The following fields weren't imported: %s
nl_NL: De volgende velden zijn niet geïmporteerd: %s

en: The grant to add records to this container
nl_NL: Het recht om records aan deze container toe te voegen

en: The grant to administrate this container
nl_NL: Het recht om deze container te beheren

en: The grant to delete records in this container
nl_NL: Het recht om records uit deze container te verwijderen

en: The grant to delete this filter
nl_NL: Het recht om dit filter te verwijderen

en: The grant to edit records in this container
nl_NL: Het recht om records in deze container te bewerken

en: The grant to edit this filter
nl_NL: Het recht om dit filter aan te passen

en: The grant to export records from this container
nl_NL: Het recht om records uit deze container te exporteren

en: The grant to read records of this container
nl_NL: Het recht om records uit deze container te lezen

en: The grant to see and use this filter
nl_NL: Het recht om dit filter zien en gebruiken

en: The grant to synchronise records with this container
nl_NL: Het recht om records te synchroniseren met deze container

en: The language of the Tine 2.0 GUI.
nl_NL: De taal van de Tine 2.0 GUI.

en: The last action you made was potentially not performed correctly.
nl_NL: De laatste actie is niet correct uitgevoerd.

en: The maximum number of {0} with the type "{1}" is reached. Please change the type of this relation
nl_NL: Het maximum aantal {0} van het type {1} is bereikt. Wijzig het type van deze relatie.

en: The maximum number of {0}s with the type "{1}" is reached at the {2} you added. Please change the type of this relation or edit the {2}
nl_NL: Het maximum aantal van {0}s met het type "{1}" is bereikt bij de {2} die u heeft toegevoegd. Verander het type van deze relatie or bewerk de {2}

en: The merge succeeded, but the duplicate {0} could not be deleted.
nl_NL: Samenvoegen gelukt maar het dubbele {0} kon niet worden verwijderd.

en: The minimum tag length is three.
nl_NL: De minimumlengte is drie.

en: The month must have the format YYYY-MM!
nl_NL: De maand moet het formaat JJJJ-MM hebben!

en: The record you tried to link is already linked. Please edit the existing link.
nl_NL: Het record is al gekoppeld, bewerk de bestaande koppeling.

en: The record you try to add might already exist.
nl_NL: Het toe te voegen record bestaat wellicht al.

en: The right to manage the own client state.
nl_NL: Het recht om de eigen klantstatus te beheren

en: The right to manage the own profile (selected contact data).
nl_NL: Het recht om het eigen profiel te beheren (geselecteerde contactgegevens)

en: The server is currently unable to handle the request due to a temporary overloading, maintenance or misconfiguration of the server. Please try again or contact your administrator.
nl_NL: De server is tijdelijk niet in staat om het verzoek uit te voeren, probeer het later nog eens of neem contact op met de beheerder.

en: The timezone in which dates are shown in Tine 2.0.
nl_NL: De tijdzone waarin de data wordt getoond in Tine 2.0.

en: The window you want to work with is backgrounded. Your browser doesn't support to foreground the window for you, so you need to use your operating systems window switching features. Please send complaints to your browser vendor!
nl_NL: Het scherm waarin u wilt werken bevindt zich in de achtergrond. Uw browser ondersteund het niet om het scherm naar de voorgrond te halen. U moet de functionaliteit van het besturingssysteem moeten gebruiken om de schermen te wisselen. Gaarne uw klachten richten aan de leverancier van de browser!

en: The {1} "{2}" is already used in the Field "{0}" and can be linked only once!
nl_NL: De {1} "{2}" is al in gebruik in veld "{0}" en kan slechts eenmaal worden gekoppeld.

en: There are no applications enabled for you. Please contact your administrator.
nl_NL: Er zijn geen applicaties beschikbaar, neem contact op met de beheerder.

en: There are no preferences for this application.
nl_NL: Er zijn geen voorkeuren voor deze applicatie.

en: There are {0} {1} that might already exist.
nl_NL: Er zijn {0} {1} die mogelijk al bestaan.

en: There could not be found any {0}. Please try to change your filter-criteria, view-options or change the module you search in.
nl_NL: Er kan geen {0} worden gevonden. Verander de filtercriteria, viewopties of de module waarin u zoekt.

en: There could not be found any {0}. Please try to change your filter-criteria, view-options or the {1} you search in.
nl_NL: Er kan geen {0} worden gevonden, verander de filtercriteria, viewopties of de {1} waarin wordt gezocht.

en: This Window can be closed now. To avoid this message please deactivate your browsers popup blocker for {0}
nl_NL: Dit venster kan nu worden gesloten. Om dit bericht te vermijden, deactiveer uw browser popup blocker voor {0}

en: This field has different values. Editing this field will overwrite the old values.
nl_NL: Dit veld bevat verschillende waarden. Bewerken hiervan zal de oude waarden overschrijven.

en: This is a system container which could not be deleted!
nl_NL: Dit is een systemcontainer die niet kan worden verwijderd!

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Timezone
nl_NL: Tijdzone

en: Tine 2.0 does not understand all kind of files you might want to upload. You will have to manually adjust your file so Tine 2.0 can handle it.
nl_NL: Tine 2.0. kent niet alle bestandsformaten die u wilt uploaden. U dient dit handmatig aan te passen zodat Tine 2.0. dit kan verwerken.

en: Tine 2.0 needs to be updated or is not installed yet.
nl_NL: Tine 2.0 moet worden bijgewerkt of is nog niet geïnstalleerd.

en: Tine 2.0 needs your help
nl_NL: Tine 2.0. heeft uw hulp nodig

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title Postfix
nl_NL: Postfix titel

en: Toggle selection
nl_NL: Wissel selectie

en: Transferring Configuration...
nl_NL: Verplaatsen configuratie ...

en: Transferring {0}...
nl_NL: Verplaatsen {0}...

en: Translation state of {0}: {1}%.
nl_NL: Vertaal status van {0}: {1}%.

en: Translations
nl_NL: Vertalingen

en: Transmission Completed
nl_NL: Verzenden compleet

en: UA Session Validator
nl_NL: UA sessie validatie

en: Undo change for all selected records
nl_NL: Draai de wijzigingen terug voor alle geselecteerde records

en: Unselect all
nl_NL: Deselecteer alles

en: Updating Grants
nl_NL: Bijwerken rechten

en: Upload Failed
nl_NL: Upload mislukt

en: Use Geolocation Services
nl_NL: Gebruik geolocation services

en: Use and see personal tags
nl_NL: Gebruik en bekijk persoonlijke labels

en: Use of external Geolocation services is allowed.
nl_NL: Het gebruik van externe geolocation services is tooegestaan

en: User Backend
nl_NL: Gebruiker backend

en: User Configuration
nl_NL: Gebruikersconfiguratie

en: User ID of the cron user.
nl_NL: User ID van de cron gebruiker

en: User backend configuration.
nl_NL: B

en: User may change password
nl_NL: Gebruiker mag wachtwoord wijzigen

en: User: {0}
nl_NL: Gebruiker: {0}

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Version
nl_NL: Versie

en: Version "{0}" of Tine 2.0 is available.
nl_NL: Versie "{0}" van Tine 2.0 is beschikbaar.

en: We regularly need your feedback to make the next Tine 2.0 releases fit your needs even better. Help us and yourself by participating:
nl_NL: We hebben regelmatig feedback nodig om de volgende versie van Tine 2.0 nog verder te verbeteren. Help ons en uzelf door een bijdrage te leveren:

en: What should the file you upload look like?
nl_NL: Hoe moet het bestand wat u wilt uploaden eruit zien?

en: What would you like to do?
nl_NL: Wat wilt u doen?

en: Window Type
nl_NL: Window type

en: Window can be closed
nl_NL: Venster kan worden gesloten

en: Wrong File Type
nl_NL: Verkeerd bestandstype

en: Wrong month format!
nl_NL: Verkeerde maand formaat!

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You are not allowed to delete all pages at once
nl_NL: Niet toegestaan om alle pagina's in één keer te verwijderen

en: You are not allowed to delete this Container. Please define another container as the default addressbook for internal contacts!
nl_NL: Geen rechten om deze container te verwijderen. Definieer een andere als het standaard adresboek voor interne contacten.

en: You are not allowed to remove all admins for this container!
nl_NL: U bent niet bevoegd om alle beheerders van deze container te verwijderen!

en: You are not allowed to select the {0} '{1}':
nl_NL: U mag de {0} '{1}'  niet selecteren:

en: You are using an unrecognized browser. This could result in unexpected behaviour.
nl_NL: U gebruikt een onbekende browser, dit kan leiden tot onvoorspelbaar gedrag.

en: You can choose between modal windows or normal browser popup windows.
nl_NL: Kies tussen een gemiddeld window en een browser popup.

en: You edited {0} {1}.
nl_NL: U bewerkte {0} {1}

en: You have to supply a {0} name!
nl_NL: Er moet een {0} naam worden ingevoerd

en: You might try one of these browsers:
nl_NL: Probeer één van de volgende browsers:

en: You need to correct the red marked fields before config could be saved
nl_NL: De rood gemarkeerde velden moeten worden aangepast voordat de configuratie kan worden opgeslagen.

en: You need to select an option!
nl_NL: U dient een optie te selecteren!

en: You tried to access a function that is not available. Please reload your browser, try again or contact your administrator.
nl_NL: U probeert een functie te benaderen die niet beschikbaar is. Herstart uw browser, probeer opnieuw of neem contact op met de beheerder.

en: You tried to create a relation which is forbidden by the constraints config of one of the models.
nl_NL: U probeerde een relatie die wordt verboden door de beperkingen config van één van de modellen te maken.

en: You tried to link a record with itself. This is not allowed!
nl_NL: Het is niet toegestaan een record aan zichzelf te koppelen!

en: Your Tine 2.0 account has been deactivated
nl_NL: Uw Tine 2.0 account is gedeactiveerd.

en: Your browser is not supported by Tine 2.0.
nl_NL: Uw browser wordt niet ondersteund door Tine 2.0.

en: Your current view does not support favorites
nl_NL: De huidige view ondersteunt geen favorieten

en: Your input data is not valid. Please provide valid data.
nl_NL: Ongeldige invoer, voer correcte gegevens in.

en: Your password expired. Please enter a new user password:
nl_NL: Uw wachtwoord is verlopen, voer een nieuwe in.

en: Your report has been sent. Thanks for your contribution
nl_NL: Uw rapport is verzonden. Dank u voor de bijdrage.

en: Your request is not supported by this version.
nl_NL: Uw verzoek is niet ondersteund door deze versie.

en: Your session timed out. You need to login again.
nl_NL: Uw sessie is verlopen, u dient opnieuw in te loggen.

en: Your user account has no role memberships. Please contact your administrator.
nl_NL: Uw gebruikersaccount is niet gekoppeld aan een rol, neem contact op met de beheerder.

en: Your view is limited by {0} criteria: | Your view is limited by {0} criterias:
nl_NL[0]: Uw view is beperkt tot {0} criteria:
nl_NL[1]: Uw views zijn beperkt tot {0} criteria:

en: about {0} minutes
nl_NL: ongeveer {0} minuten

en: add new filter
nl_NL: voeg nieuw filter toe

en: added
nl_NL: toegevoegd

en: admin right description
nl_NL: admin privilege beschrijving

en: anytime
nl_NL: altijd

en: by
nl_NL: door

en: changed
nl_NL: gewijzigd

en: choose other {0}...
nl_NL: kies een andere {0}

en: contains
nl_NL: bevat

en: created
nl_NL: aangemaakt

en: default
nl_NL: standaard

en: default note type
nl_NL: standaard berichttype

en: defined by
nl_NL: gedefinieerd door

en: delete
nl_NL: verwijder

en: ends with
nl_NL: eindigt met

en: enter searchfilter
nl_NL: voer een zoekfilter in

en: has notes
nl_NL: heeft notes

en: hide details
nl_NL: verberg details

en: is after
nl_NL: is na

en: is before
nl_NL: is voor

en: is equal to
nl_NL: is gelijk aan

en: is equal to without (-, )
nl_NL: is gelijk aan zonder (-, )

en: is greater than
nl_NL: is groter dan

en: is in week no.
nl_NL: is in week nr.

en: is less than
nl_NL: is kleiner dan

en: is not
nl_NL: is niet

en: is personal of
nl_NL: is persoonlijk van

en: is within
nl_NL: is tussen

en: last month
nl_NL: vorige maand

en: last quarter
nl_NL: vorig kwartaal

en: last six months
nl_NL: Afgelopen zes maanden

en: last three months
nl_NL: Afgelopen drie maanden

en: last week
nl_NL: vorige week

en: last year
nl_NL: vorig jaar

en: modified
nl_NL: gewijzigd

en: name
nl_NL: naam

en: next month
nl_NL: volgende maand

en: next quarter
nl_NL: volgend kwartaal

en: next week
nl_NL: volgende week

en: next year
nl_NL: volgend jaar

en: note
nl_NL: bericht

en: online open source groupware and crm
nl_NL: online open source groupware en crm

en: or alternatively
nl_NL: of alternatief

en: participate!
nl_NL: draag bij!

en: personal
nl_NL: persoonlijk

en: please select a {0}
nl_NL: selecteer een {0}

en: record changed
nl_NL: record gewijzigd

en: record created
nl_NL: record aangemaakt

en: removed
nl_NL: verwijderd

en: reset all filters
nl_NL: verwijder alle filters

en: run right description
nl_NL: privilege beschijving

en: save as favorite
nl_NL: bewaar als favoriet

en: select a field
nl_NL: selecteer een veld

en: select a operator
nl_NL: selecteer een operator

en: show details
nl_NL: toon details

en: size
nl_NL: afmeting

en: start search
nl_NL: start zoeken

en: starts with
nl_NL: begint met

en: tag name
nl_NL: tag naam

en: telephone
nl_NL: telefoon

en: telephone call
nl_NL: telefonische oproep

en: the week before last
nl_NL: de week voor de vorige week

en: this month
nl_NL: deze maand

en: this quarter
nl_NL: dit kwartaal

en: this week
nl_NL: deze week

en: this year
nl_NL: dit jaar

en: to do list | to do lists
nl_NL[0]: Taaklijst
nl_NL[1]: Taaklijsten

en: today
nl_NL: vandaag

en: tomorrow
nl_NL: morgen

en: type
nl_NL: soort

en: unknown
nl_NL: onbekend

en: with the help of our
nl_NL: met de hulp van onze

en: yesterday
nl_NL: gisteren

en: {0} - Unknown Exception
nl_NL: {0} - Onbekende uitzondering

en: {0} Properties
nl_NL: {0} eigenschappen

en: {0} Translation Howto
nl_NL: {0} Vertaling Howto

en: {0} grant is required for desired action
nl_NL: {0} recht is noodzakelijk voor de gewenste actie

en: {0} hour | {0} hours
nl_NL[0]: {0} uur
nl_NL[1]: {0} uren

en: {0} is made for you
nl_NL: {0} is gemaakt voor u

en: {0} minute | {0} minutes
nl_NL[0]: {0} minuut
nl_NL[1]: {0} minuten

en: {0} minutes before
nl_NL: {0} minuten voor

en: {0} of them where identified as duplicates.
nl_NL: {0} van deze zijn aangemerkt als dubbele gegevens.

en: {0} of them will be added as new records into: "{1}".
nl_NL: {0} van deze zullen worden toegevoegd als nieuwe records aan: "{1}".

en: {0} records had failures and where discarded.
nl_NL: {0} records hebben fouten en zijn geweigerd.

en: {0} records have failures and will be discarded.
nl_NL: {0} records bevatten fouten en worden verworpen.

en: {0} second | {0} seconds
nl_NL[0]: {0} seconde
nl_NL[1]: {0} seconden

en: {0} selected
nl_NL: {0} geselecteerd

en: {0} wants to make business collaboration easier and more enjoyable - for your needs! So you are warmly welcome to discuss with us, bring in ideas and get help.
nl_NL: {0} probeert samenwerken eenvoudiger en plezieriger te maken en aan te sluiten bij uw verwachtingen. Gaarne discussieer met ons, draag ideëen aan zodat wij kunnen helpen.

en: {0} workday | {0} workdays
nl_NL[0]: {0} werkdag
nl_NL[1]: {0} werkdagen

en: {0} {1} has been updated properly.
nl_NL: {0} {1}  is correct bijgewerkt.

en: {0} {1} has invalid data after updating. This {1} has not been changed.
nl_NL: {0} {1} heeft ongeldige data na de bewerking. De {1} is niet gewijzigd.

en: {0} {1} have been updated properly.
nl_NL: {0} {1}  zijn correct bijgewerkt.

en: {0} {1} have invalid data after updating. These {1} have not been changed.
nl_NL: {0} {1} heeft ongeldige data na de update. De {1} zijn niet gewijzigd.

en: {1} - Exception {0}
nl_NL: {1} - Uitzondering {0}
