Tine 2.0 - en to pl translation catalogue (558 entries)

en: %s's personal container
pl: %s osobistych katalogów

en: (This is record {0} in your import file)
pl: (To jest {0} wiersz z importowanego pliku)

en: (paused)
pl: (wstrzymany)

en: (shared)
pl: (współdzielone)

en: 0 minutes before
pl: 0 minut wcześniej

en: 1 day before
pl: 1 dzień wcześniej

en: 1 hour before
pl: 1 godzinę wcześniej

en: 12 hours before
pl: 12 godzin wcześniej

en: 15 minutes before
pl: 15 minut wcześniej

en: 2 days before
pl: 2 dni wcześniej

en: 2 hours before
pl: 2 godziny wcześniej

en: 30 minutes before
pl: 30 minut wcześniej

en: 5 minutes before
pl: 5 minut wcześniej

en: Abnormal End
pl: Zakończenie awaryjne

en: About {0}
pl: O {0}

en: Accepted Terms Version
pl: Zaakceptowana wersja warunków

en: Accepted version number of the terms and conditions document.
pl: Numer zaakceptowanej wersji warunków i dokumentu z warunkami.

en: Action:
pl: Działanie:

en: Activities
pl: Aktywności

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Anyone
pl: Dodaj kogokolwiek

en: Add New Personal Tag
pl: Dodaj nowy, osobisty znacznik

en: Add New {0}
pl: Dodaj

en: Add Note
pl: Dodaj notatkę

en: Add a new personal tag
pl: Dodaj nowy, osobisty znacznik

en: Add alternative filter
pl: Dodaj alternatywny filtr

en: Add to...
pl: Dodaj do...

en: Add {0}
pl: Dodaj

en: Admin
pl: Administrator

en: Admin Mode
pl: Tryb administratora

en: Alarm | Alarms
pl[0]: Alarm
pl[1]: Alarmy
pl[2]: Alarmy
pl[3]: Alarmy

en: Alarm Time
pl: Godzina alarmu

en: Alarms
pl: Przypomnienia

en: All records will be tagged with: "{0}" so you can find them easily.
pl: Wszystkie wiersze zostaną oznaczone: "{0}", więc z łatwością je znajdziesz.

en: All {0}
pl: Wszystkie {0}

en: Allow desktop notifications
pl: Wyświetlaj powiadomienia

en: Always send bugreports, even on timeouts and other exceptions / failures.
pl: Zawsze wysyłaj raporty o błędach, nawet w przypadku timeoutów i innych wyjątków / usterek.

en: Always show advanced filters
pl: Zawsze wyświetlaj zaawansowane filtry

en: An error occurred, the program ended abnormal.
pl: Wystąpił błąd. Praca programu została zakończona awaryjnie.

en: Anyone
pl: Ktokolwiek

en: Applications
pl: Aplikacje

en: Apply
pl: Akceptuj

en: Applying changes
pl: Zmieniam

en: Are you sure you want to logout?
pl: Czy na pewno chcesz się wylogować?

en: Attach Tags
pl: Dołącz znaczniki

en: Attaching Tag
pl: Dodaję załącznik

en: Authentication Backend
pl: Silnik uwierzytelnienia

en: Authentication Configuration
pl: Konfiguracja uwierzytelnienia

en: Authentication backend configuration.
pl: Konfiguracja silnika uwierzytelnienia.

en: Authorisation Required
pl: Konieczne uwierzytelnienie

en: Automatic bugreports
pl: Automatyczne raportowanie błędów

en: Back
pl: Wstecz

en: Backend adapter for user authentication.
pl: Adapter dla uwierzytelnienia użytkownika.

en: Backend adapter for user data.
pl: Adapter backendu dla danych użytkownika.

en: Browser incompatible
pl: Nieobsługiwana przeglądarka WWW

en: Browser incompatible?
pl: Nieobsługiwana przeglądarka WWW?

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Change Color
pl: Zmień kolor

en: Change Image
pl: Zmień grafikę

en: Change password
pl: Zmień hasło

en: Change settings for application {0}
pl: Zmień ustawienia aplikacji {0}

en: Changed fields:
pl: Zmienione pola:

en: Check for new versions of this software.
pl: Sprawdź dostępność nowej wersji niniejszego oprogramowania

en: Check version
pl: sprawdzanie wersji

en: Checking Import
pl: Sprawdzanie możliwości importu

en: Child
pl: Dziecko

en: Choose File and Format
pl: Wybierz plik i format

en: Choose Import File
pl: Wybierz plik do zaimportowania

en: Click to edit
pl: Kliknij, aby edytować

en: Color
pl: Kolor

en: Concurrent Updates
pl: Bieżące aktualizacje

en: Config | Configs
pl[0]: Plik konfiguracyjny
pl[1]: pliki konfiguracyjne
pl[2]: pliki konfiguracyjne
pl[3]: pliki konfiguracyjne

en: Configs
pl: Pliki konfiguracyjne

en: Configuration Problem
pl: Problem konfiguracji

en: Confirm
pl: Proszę o odpowiedź

en: Confirm Logout
pl: Potwierdź wylogowanie

en: Conflict
pl: Konflikt

en: Connection lost, please check your network!
pl: Połączenie zostało przerwane, proszę sprawdzić sieć!

en: Contributors
pl: Współpracownicy

en: Copy {0}
pl: Kopiuj {0}

en: Could not create tag.
pl: Utworzenie znacznika było niemożliwe.

en: Could not delete Tag(s).
pl: Usunięcie znacznika/znaczników było niemożliwe.

en: Could not delete {0}.
pl: Usunięcie {0} było niemożliwe.

en: Could not load image. Please notify your Administrator
pl: Załadowanie grafiki było niemożliwe. Proszę powiadomić swojego administratora

en: Could not save Favorite
pl: Nie mogłem zapisać w ulubionych

en: Could not update tag.
pl: Aktualizacja znacznika była niemożliwa.

en: Could not upload image. Please notify your Administrator
pl: Wysłanie grafiki było niemożliwe. Proszę powiadomić swojego administratora

en: Create Favorite
pl: Utwórz ulubione

en: Created By
pl: Utworzone przez

en: Created by
pl: Utworzono poprzez

en: Creating {0}...
pl: Tworzenie {0}...

en: Creation Time
pl: Czas utworzenia

en: Credentials | Credentials
pl[0]: Dane uwierzytelniające
pl[1]: dane uwierzytelniające
pl[2]: dane uwierzytelniające
pl[3]: dane uwierzytelniające

en: Credits
pl: Informacja o współpracownikach

en: Cronuser ID
pl: ID użytkownika cron

en: Crop Image
pl: Dopasuj rozmiar grafiki

en: Custom Datetime
pl: Data i czas użytkownika

en: Custom Fields
pl: Pola użytkownika

en: Debug Console (Ctrl + F11)
pl: Konsola debuggera (Ctrl + F11)

en: Default Application
pl: Domyślna aplikacja

en: Defaults
pl: Ustawienia domyślne

en: Define ...
pl: Zdefiniuj ...

en: Defined by ...
pl: Zdefiniowane przez ...

en: Delete
pl: Usuwanie

en: Delete Favorite
pl: Usuń z ulubionych

en: Delete Image
pl: Usuń grafikę

en: Delete Tag | Delete Tags
pl[0]: Usuń znacznik
pl[1]: Usuń znaczniki
pl[2]: Usuń znaczniki
pl[3]: Usuń znaczniki

en: Delete this filter
pl: Usuń ten filtr

en: Delete value from all selected records
pl: Usuń wartość z zaznaczonych wierszy

en: Delete {0} | Delete {0}
pl[0]: Usuń
pl[1]: Usuń
pl[2]: Usuń {0}
pl[3]: Usuń {0}

en: Deleting Favorite "{0}"
pl: Usuwanie "{0}" z ulubionych

en: Deleting Tag | Deleting Tags
pl[0]: Usuwanie znacznika
pl[1]: Usuwanie znaczników
pl[2]: Usuwanie znaczników
pl[3]: Usuwanie znaczników

en: Deleting {0}
pl: Usuwanie {0}

en: Department | Departments
pl[0]: Dział
pl[1]: działy
pl[2]: działy
pl[3]: działy

en: Dependency
pl: Zależność

en: Description
pl: Opis

en: Description for tag
pl: Opis znacznika

en: Destroy session if the users IP changes.
pl: Zakończ sesję, jeśli użytkownicy zmienią IP.

en: Destroy session if the users user agent string changes.
pl: Zakończ sesję, jeśli użytkownicy zmienią klienta.

en: Detach Tags
pl: Odłącz znaczniki

en: Detach tag | Detach tags
pl[0]: Odłącz znacznik
pl[1]: Odłącz znaczniki
pl[2]: Odłącz znaczniki
pl[3]: Odłącz znaczniki

en: Detach tag(s)
pl: Odłącz znacznik(i)

en: Detaching Tags
pl: Odłączanie znaczników

en: Details:
pl: Szczegóły:

en: Different Values
pl: Różne wartości

en: Directory with web server write access for user files.
pl: Katalog serwera WWW umożliwiający zapisywanie plików przez użytkowników.

en: Disable Anyone Account
pl: Wyłącz czyjeś konto

en: Disallow anyone account in grant configurations
pl: Wyłącz czyjeś konto w konfiguracji dotacji

en: Displaying history records {0} - {1} of {2}
pl: Wyświetlanie historii, wiersze {0} - {1} z {2}

en: Displaying records {0} - {1} of {2}
pl: Wyświetlane wiersze {0} - {1} z {2}

en: Do you really want to change these {0} records?
pl: Czy na pewno chcesz zmienić tych {0} wierszy?

en: Do you really want to delete the favorite "{0}"?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ulubione "{0}"?

en: Do you really want to delete the selected record ({0})? | Do you really want to delete the selected records ({0})?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczony ({0}) wiersz?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczone ({0}) wiersze?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczonych ({0}) wierszy?
pl[3]: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczonych ({0}) wierszy?

en: Do you really want to delete the {0} "{1}"?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć {0} "{1}"?

en: Do you really want to delete this {0}?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten {0}?

en: Do you want to overwrite the favorite "{0}"?
pl: Czy chcesz nadpisać ulubione "{0}"?

en: Download
pl: Pobierz

en: Download example file
pl: Pobierz przykładowy plik

en: Duration
pl: Czas wypełniania ankiety

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Description
pl: Edytuj opis

en: Edit Favorite
pl: Edytuj ulubione

en: Edit Preferences
pl: Edytuj ustawienia

en: Edit Profile
pl: Edytuj profil

en: Edit definition
pl: Definicja edycji

en: Edit record
pl: Edytuj wiersz

en: Edit tag
pl: Edytuj znacznik

en: Edit {0} | Edit {0}
pl[0]: Edytuj
pl[1]: Edytuj
pl[2]: Edytuj {0}
pl[3]: Edytuj {0}

en: Edit {0} "{1}"
pl: Edytuj {0} "{1}"

en: Edit {0} {1}
pl: Edytuj {0} {1}

en: Enable password policy
pl: Włącz politykę haseł

en: Enter new note:
pl: Napisz nową notatkę

en: Enter tag name:
pl: Wpisz nazwę znacznika:

en: Error
pl: Błąd

en: Errors
pl: Błędy

en: Existing Value
pl: Istniejąca wartość

en: Export | Export
pl[0]: Eksport
pl[1]: eksport
pl[2]: eksport
pl[3]: eksport

en: Failed
pl: Próba nieudana

en: Failure
pl: Próba nieudana

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Field Group
pl: Grupa

en: Field Name
pl: Nazwa pola

en: Files Directory
pl: Katalog plików

en: Final Value
pl: Wartość końcowa

en: Final {0}
pl: Ostatecznie {0}

en: Finish
pl: Koniec

en: First Conflict
pl: Pierwszy konflikt

en: First {0}
pl: Pierwsze {0}

en: Following you find a list of all supported import formats and a sample file, how Tine 2.0 expects your file to look like.
pl: Poniżej lista wszystkich obsługiwanych formatów importu i przykładowy plik pokazujący, jakiego wyglądu pliku oczekuje Tine 2.0.

en: Forbid part of username
pl: Zabroń używania części nazwy użytkownika

en: Forbid part of username in password
pl: Zabroń używania części nazwy użytkownika w haśle

en: From the identified duplicates {0} will be discarded.
pl: Z rozpoznanych duplikatów {0} zostanie odrzuconych.

en: From the identified duplicates {0} will be merged into the existing records.
pl: Z rozpoznanych duplikatów {0} zostanie dołączonych do istniejących wierszy.

en: General Preferences
pl: Ogólne ustawienia

en: Generic System Exception
pl: Wyjątek systemowy

en: History
pl: Historia

en: ID
pl: Id

en: IP Session Validator
pl: Walidator sesji IP

en: Image Failed
pl: Przetwarzanie grafiki zakończone niepowodzeniem

en: Import | Imports
pl[0]: Import
pl[1]: Importy
pl[2]: Importy
pl[3]: Importy

en: Import description
pl: Importuj opis

en: Importing {0}
pl: Importowanie {0}

en: In total we found {0} records in your import file.
pl: W przesyłanym pliku znaleziono łącznie {0} wierszy.

en: Indent Text
pl: Tekst z wcięciami

en: Insufficient Grants
pl: Niewystarczające uprawnienia

en: Insufficient Rights
pl: Niewystarczające uprawnienia

en: Invalid Data
pl: Nieprawidłowe dane

en: Invalid configuration
pl: Nieprawidłowa konfiguracja

en: It's a critical update and must be installed as soon as possible!
pl: To jest krytyczna aktualizacja i musi być zainstalowana jak najszybciej!

en: Keep both records
pl: Zachowaj obydwa wiersze

en: Keep existing record and discard mine
pl: Zachowaj istniejące wiersze i odrzuć moje

en: Language
pl: Język

en: Languages
pl: Języki

en: Last Conflict
pl: Ostatni konflikt

en: Last Modified By
pl: Ostatnio zmienione przez

en: Last Modified Time
pl: Data ostatniej zmiany

en: Last sessions cleanup run
pl: Czyść ostatnią sesję

en: License
pl: Licencja

en: Load a favorite
pl: Załaduj ulubione

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Loading ...
pl: Ładowanie ...

en: Logging you in...
pl: Trwa logowanie …

en: Logging you out...
pl: Wylogowanie...

en: Login
pl: Zaloguj się

en: Login failure
pl: Błąd logowania

en: Login successful. Loading {0}...
pl: Logowanie udane. Trwa ładowanie Tine 2.0 …

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Logout from {0}
pl: Wyloguj z {0}

en: Manage Permissions for {0} "{1}"
pl: Edytuj uprawnienia dla {0} "{1}"

en: Manage own client state
pl: Zarządzaj statusem swojego klienta

en: Manage own profile
pl: Zarządzaj własnym profilem

en: Manage {0} Permissions
pl: Edytu uprawnienia dla {0}

en: Merge Failed
pl: Łączenie nie powiodło się

en: Merge {0}
pl: Łączenie {0}

en: Merge {0}, prefer First
pl: Łączenie {0}, preferuj pierwsze

en: Merge {0}, prefer Second
pl: Łączenie {0}, preferuj drugie

en: Merge, keeping existing details
pl: Połącz, zachowaj istniejące szczegóły

en: Merge, keeping my details
pl: Połącz, zachowaj moje szczegóły

en: Merging Records...
pl: Łączenie wierszy...

en: Minimum length
pl: Minimalna długość

en: Minimum numbers
pl: Minimalna ilość cyfr

en: Minimum numbers in password
pl: Minimalna ilość cyfr w haśle

en: Minimum password length
pl: Minimalna długość hasła

en: Minimum special chars
pl: Minimalna ilość znaków specjalnych

en: Minimum special chars in password
pl: Minimalna ilość znaków specjalnych w haśle

en: Minimum uppercase chars
pl: Minimalna ilość wielkich liter

en: Minimum uppercase chars in password
pl: Minimalna ilość wielkich liter w haśle

en: Minimum word chars
pl: Minimalna ilość znaków w słowie

en: Minimum word chars in password
pl: Minimalna ilość znaków w słowie haśle

en: Missing Applications
pl: Brakujące aplikacje

en: My Grants
pl: Moje uprawnienia

en: My Profile
pl: Mój profil

en: My Value
pl: Moja wartość

en: My favorites
pl: Moje ulubione

en: My {0}
pl: Moje {0}

en: N/A
pl: Niedostępne

en: Name
pl: Nazwa

en: New version of Tine 2.0 available
pl: Dostępna jest nowa wersja Tine 2.0

en: New {0}
pl: Nowy {0}

en: New...
pl: Nowy...

en: Next
pl: Dalej

en: Next Conflict
pl: Następny konflikt

en: No
pl: Nie

en: No Detail Informations
pl: Brak szczegółowych informacji

en: No Information
pl: Brak informacji

en: No Response
pl: Brak odpowiedzi

en: No Role Memberships
pl: Nieprzypisana rola

en: No Tags to detach found in the selected records
pl: W zaznaczonych wierszach nie znaleziono znaczników do odłączenia

en: No Tags to display
pl: Brak znaczników

en: No conflict to resolve
pl: Brak konfliktów wymagających rozwiązania

en: No history to display
pl: Brak historii

en: No {0} added
pl: {0} nie została dodana

en: No {0} to display
pl: {0} niezdefiniowane

en: Not Allowed
pl: Brak uprawnień

en: Not An Image
pl: To nie jest plik graficzny

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Not renamed {0}
pl: Nazwa {0} nie została zmieniona

en: Notes
pl: Notatki

en: Notice
pl: Uwaga

en: Ok
pl: OK

en: Only ASCII
pl: Tylko ASCII

en: Only ASCII characters are allowed in passwords.
pl: W hasłach dozwolone są tylko znaki ASCII

en: Open Source Licenses
pl: Licencje Otwartego Oprogramowania

en: Other Users {0}
pl: {0} innych użytkowników

en: Out of Resources
pl: Brak zasobów

en: Outdent Text
pl: Tekst bez wcięć

en: Overwrite Favorite
pl: Nadpisz ulubione

en: Overwrite?
pl: Czy nadpisać?

en: Overwriting Favorite "{0}"
pl: Nadpisywanie "{0}" w ulubionych

en: Parent
pl: Rodzic

en: Password
pl: Hasło

en: Password Policy Violation
pl: Naruszenie polityki haseł

en: Pause upload
pl: Wstrzymaj przesyłanie

en: Please Wait
pl: Proszę czekać

en: Please Wait...
pl: Proszę czekać...

en: Please choose the file that contains the records you want to add to Tine 2.0
pl: Proszę wybrać plik zawierający wiersze, które należy dodać do Tine 2.0

en: Please consider updating!
pl: Proszę rozważyć aktualizację!

en: Please enter a new name:
pl: Proszę wprowadzić nową nazwę:

en: Please enter new description:
pl: Proszę wprowadzić nowy opis:

en: Please enter the name of the new {0}:
pl: Proszę wprowadzić nazwę dla: {0}

en: Please enter the new name of the {0}:
pl: Proszę wprowadzić nową nazwę w kategorii: {0}:

en: Please enter your credentials
pl: Proszę wpisać swoje dane dostępowe

en: Please enter your login data
pl: Proszę wprowadzić dane logowania

en: Please fix the errors noted.
pl: Proszę poprawić wskazane błędy.

en: Please help improving this software and notify the vendor. Include a brief description of what you where doing when the error occurred.
pl: Prosimy o pomoc w ulepszaniu niniejszego oprogramowania i załączenie krótkiego opisu czynności wykonywanych zanim wystąpił błąd.

en: Please note: You create a personal tag. Only you can see it!
pl: Pamiętaj proszę, że tworzysz nowy, osobisty znacznik. Tylko Ty będziesz go widzieć!

en: Please restart your browser now!
pl: Proszę ponownie uruchomić przeglądarkę!

en: Please select a file with one of the following extensions:
pl: Proszę wybierz plik z jednym z następujących rozszerzeń:

en: Please select an image file (gif/png/jpeg)
pl: Proszę wybrać plik graficzny (gif/png/jpeg)

en: Please select the import format of the file you want to upload
pl: Proszę wybierz format importowanego pliku, który chcesz przesłać

en: Please wait
pl: Proszę czekać

en: Please wait a moment
pl: Proszę chwilę poczekać

en: Please wait a moment...
pl: Proszę chwilę poczekać...

en: Please wait or contact your administrator
pl: Proszę poczekać albo skontaktować się ze swoim administratorem

en: Please wait!
pl: Proszę czekać!

en: Postfix string appended to the title of this installation.
pl: Ciąg znaków Postfiksa dołączony do tytułu niniejszej instalacji.

en: Preferences
pl: Ustawienia

en: Previous Conflict
pl: Poprzedni konflikt

en: Print Page
pl: Drukuj stronę

en: Processing Conflict Data
pl: Przetwarzanie niezgodnych danych

en: Profile Information
pl: Informacja o profilu

en: Properties
pl: Właściwości

en: Properties for {0} "{1}"
pl: Właściwości dla {0} "{1}"

en: Read
pl: Odczyt

en: Record
pl: Wiersz

en: Redirect Always
pl: Zawsze przekieruj

en: Redirect URL
pl: Przekieruj URL

en: Redirect to Referrer
pl: Przekieruj do odsyłacza

en: Redirect to configured redirect URL also for login.
pl: Przekieruj do skonfigurowanego URLa także dla logowania.

en: Redirect to referrer after logout.
pl: Po wylogowaniu przekieruj do niniejszego odsyłacza.

en: Redirect to this URL after logout.
pl: Po wylogowaniu przekieruj do niniejszego URLa.

en: Related to
pl: Powiązany z

en: Relation | Relations
pl[0]: Relacja
pl[1]: Relacje
pl[2]: Relacje
pl[3]: Relacje

en: Released under different
pl: Opublikowano na różnych

en: Reload config
pl: Przeładuj plik konfiguracyjny

en: Reload {0}
pl: Przeładuj {0}

en: Remark
pl: Uwaga

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Filter
pl: Usuń filtr

en: Remove Formatting
pl: Usuń formatowanie

en: Rename Tag
pl: Zmień nazwę znacznika

en: Rename {0}
pl: Zmień nazwę w: {0}

en: Report bugs
pl: raportowanie błędów

en: Report bugs to the software vendor directly when they occur.
pl: Zgłoś błędy do dostawcy oprogramowania w chwili ich wystąpienia

en: Request permissions for webkit desktop notifications.
pl: Zezwól przeglądarce na wyświetlanie powiadomień.

en: Resolve Conflicts
pl: Rozwiąż konflikty

en: Resolve Duplicate {0} Suspicion
pl: Rozwiąż {0} powtórzeń

en: Resolve all conflicts
pl: Rozwiąż wszystkie konflikty

en: Resume upload
pl: Kontynuuj przesyłanie

en: Save config
pl: Zapisz konfigurację

en: Save current view as favorite
pl: Zapisz bieżący widok w ulubionych

en: Saved in
pl: Zapisz w

en: Saving Favorite "{0}"
pl: Zapisywanie ulubionego zasobu "{0}"

en: Saving of preferences failed.
pl: Zapisywanie ustawień zakończone niepowodzeniem.

en: Search Account ...
pl: Znajdź konto ...

en: Search Group
pl: Znajdź grupę

en: Search User
pl: Znajdź użytkownika

en: Search for groups ...
pl: Znajdź grupy...

en: Search for records ...
pl: Znajdź wiersze ...

en: Search for users ...
pl: Znajdź użytkowników...

en: Searching...
pl: Wyszukiwanie...

en: Second {0}
pl: Drugie {0}

en: Select Export Definition ...
pl: Wybierz definicję eksportu ...

en: Select Tag(s) to detach
pl: Zaznacz znaczk(i) do odłączenia

en: Select a country...
pl: Wybierz kraj...

en: Select a {0}
pl: Wybierz {0}

en: Select all pages ({0} records)
pl: Zaznacz wszystkie strony ({0} wiersze /-y)

en: Select file containing your {0}
pl: Wybierz plik zawierający Twoje {0}

en: Select {0} to add you {1} to:
pl: Wybierz {0}, aby dodać {1}:

en: Selected  {0}
pl: Zaznaczone {0}

en: Send Contact Information
pl: Wyślij informację o kontakcie

en: Send Report
pl: Wyślij raport

en: Sending report...
pl: Wysyłanie raportu …

en: Server Message:
pl: Komunikat serwera:

en: Service Unavailable
pl: Usługa niedostępna

en: Set Import Options
pl: Ustaw opcje importu

en: Set {0} color
pl: Ustaw kolor {0}

en: Shared {0}
pl: Wspólne {0}

en: Show
pl: Wyświetl

en: Show Original Image
pl: Wyświetl oryginalną grafikę

en: Show confirmation dialog on logout.
pl: Wyświetl okno dialogowe potwierdzające chęć wylogowania

en: Show records that match to one of the following filters
pl: Wyświetl wiersze pasujące do jednego z następujących filtrów

en: Sibling
pl: Potomek

en: Software Version
pl: Wersja oprogramowania

en: Someone else saved this record while you where editing the data. You need to reload and make your changes again.
pl: Podczas edycji danych ktoś inny zapisał ten wiersz. Przeładuj stonę i ponownie wprowadź zmiany.

en: Sorry, some timeout occured while processing your request. Please reload your browser, try again or contact your administrator.
pl: Niestety, dozwolony czas przetwarzania Twojego zapytania został przekroczony. Proszę przeładuj przeglądarkę.

en: Sorry, the Server did not respond any data. Please reload your browser, try again or contact your administrator.
pl: Niestety serwer nie przesłał żadnych danych. Proszę przeładować przeglądarkę WWW, ponowić próbę albo skontaktować się ze swoim administratorem

en: Sorry, the Server stated a "memory exhausted" condition. Please contact your administrator.
pl: Niestety serwer "wyczerpał dostępną pamięć". Proszę się skontaktować ze swoim administratorem.

en: Sorry, you are not permitted to perform this action
pl: Niestety nie masz uprawnień do wykonania tej akcji

en: Sorry, your request could not be completed because the required data could not be found. In most cases this means that someone already deleted the data. Please refresh your current view.
pl: Niestety Twoje zapytanie nie zostało wykonane, ponieważ nie zostały znalezione wymagane dane. W większości przypadków oznacza to, że ktoś te dane usunął. Proszę odświeżyć obecny widok.

en: Start definition
pl: Rozpocznij definicję

en: Stores the timestamp of the last sessions cleanup task run.
pl: Usuń znaczniki czasu należące do ostatniej sesji

en: Success
pl: Zakończone sukcesem

en: Summary
pl: Streszczenie

en: Sync
pl: Synchronizuj

en: System Container
pl: Kontener systemowy

en: System IMAP
pl: Systemowy IMAP

en: System IMAP server configuration.
pl: Konfiguracja systemowego IMAPa.

en: System SIEVE
pl: Systemowy filtr SIEVE

en: System SIEVE server configuration.
pl: Konfiguracja systemowego filtra SIEVE.

en: System SMTP
pl: Systemowy SMTP

en: System SMTP server configuration.
pl: Konfiguracja systemowego SMTP.

en: Tag | Tags
pl[0]: Znacznik
pl[1]: Znaczniki
pl[2]: Znaczniki
pl[3]: Znaczniki

en: Tags
pl: Znaczniki

en: Task | Tasks
pl[0]: Zadanie
pl[1]: zadania
pl[2]: zadania
pl[3]: zadania

en: The default application to show after login.
pl: Domyślna aplikacja wyświetlana po zalogowaniu

en: The field is editable part of the profile
pl: To pole jest częścią profilu do edycji

en: The field is readable part of the profile
pl: To pole jest częścią profilu do odczytu

en: The following fields weren't imported: %s
pl: Następujące pola nie zostały zaimportowane: %s

en: The grant to add records to this container
pl: Uprawnienia do dodawania wierszy do kontenera

en: The grant to administrate this container
pl: Uprawnienia administratora kontenera

en: The grant to delete records in this container
pl: Uprawnienia do usuwania wierszy z kontenera

en: The grant to edit records in this container
pl: Uprawnienia do edytowania wierszy w kontenerze

en: The grant to export records from this container
pl: Uprawnienia do eksportowania wierszy z kontenera

en: The grant to read records of this container
pl: Uprawnienia do czytania wierszy w kontenerze

en: The grant to synchronise records with this container
pl: Uprawnienia do synchronizacji wierszy z kontenera

en: The language of the Tine 2.0 GUI.
pl: Język dla GUI w Tine 2.0

en: The last action you made was potentially not performed correctly.
pl: Prawdopodobnie ostatnia akcja nie została wykonana poprawnie.

en: The merge succeeded, but the duplicate {0} could not be deleted.
pl: Łączenie powiodło się, lecz usunięcie powtórzenia {0} było niemożliwe.

en: The minimum tag length is three.
pl: Minimalna długość znacznika wynosi trzy znaki.

en: The record you tried to link is already linked. Please edit the existing link.
pl: Wiersz, który próbowano połączyć jest już zlinkowany. Proszę wyedytować istniejący link.

en: The record you try to add might already exist.
pl: Wiersz, który próbujesz dodać, może już istnieć.

en: The right to manage the own client state.
pl: Uprawnienia do zarządzania statusem swojego klienta.

en: The right to manage the own profile (selected contact data).
pl: Uprawnienia do zarządzania własnym profilem (zaznaczone dane kontaktowe).

en: The server is currently unable to handle the request due to a temporary overloading, maintenance or misconfiguration of the server. Please try again or contact your administrator.
pl: Serwer nie może teraz obsłużyć zapytania z powodu tymczasowego przeciążenia, prac konserwacyjnych albo nieprawidłowej konfiguracji serwera. Proszę spróbować ponownie lub skontaktować się ze swoim administratorem.

en: The timezone in which dates are shown in Tine 2.0.
pl: Strefa czasowa, w której Tine 2.0 wyświetla dane

en: The window you want to work with is backgrounded. Your browser doesn't support to foreground the window for you, so you need to use your operating systems window switching features. Please send complaints to your browser vendor!
pl: Okno, z którym chcesz pracować, znajduje się w tle. Przeglądarka nie może go automatycznie przenieść na pierwszy plan. Dlatego należy je przenieść w inny sposób. Prosimy o poinformowanie o tym producenta używanej przeglądarki.

en: The {1} "{2}" is already used in the Field "{0}" and can be linked only once!
pl: {1} "{2}" jest już używany w polu "{0}" i może być zlinkowany tylko raz.

en: There are no applications enabled for you. Please contact your administrator.
pl: Nie masz włączonych aplikacji. Proszę się skontaktować ze swoim administratorem.

en: There are no preferences for this application.
pl: Brak ustawień dla tej aplikacji.

en: There are {0} {1} that might already exist.
pl: Znaleziono {0} {1}, które mogą już istnieć.

en: There could not be found any {0}. Please try to change your filter-criteria, view-options or the {1} you search in.
pl: Nie znaleziono {0}. Proszę spróbować zmienić kryteria filtrowania, opcje podglądu albo {1}, w którym szukasz.

en: This field has different values. Editing this field will overwrite the old values.
pl: To pole zawiera różne wartości. Edycja nadpisze stare wartości.

en: This is a system container which could not be deleted!
pl: To jest kontener systemowy, którego nie można usunąć!

en: Time
pl: Czas

en: Timeout
pl: Limit czasu

en: Timestamp
pl: Znacznik czasu

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Tine 2.0 does not understand all kind of files you might want to upload. You will have to manually adjust your file so Tine 2.0 can handle it.
pl: Tine 2.0 nie obsługuje wszystkich formatów plików, które chciał(a)byś przesłać. Aby Tine 2.0 mogło obsłużyć plik, należy dopasować jego format.

en: Tine 2.0 needs to be updated or is not installed yet.
pl: Tine 2.0 wymaga aktualizacji albo jeszcze nie jest zainstalowana.

en: Tine 2.0 needs your help
pl: Tine 2.0 liczy na Twoją pomoc

en: Title
pl: Tytuł

en: Title Postfix
pl: Tytuł Postfix

en: Toggle selection
pl: Odwróć zaznaczenie

en: Transferring Configuration...
pl: Konfiguracja przesyłania...

en: Transferring {0}...
pl: Przesyłanie {0}...

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Transmission Completed
pl: Transmisja zakończona

en: Type
pl: Ikona

en: UA Session Validator
pl: Walidator klienta użytkownika

en: Undo change for all selected records
pl: Przywróć usuniętą wartość do zaznaczonych wierszy

en: Unselect all
pl: Odznacz wszystko

en: Updating Grants
pl: Aktualizacja uprawnień

en: Upload Failed
pl: Wysyłanie zakończone niepowodzeniem

en: Usage:&#160;
pl: Zużycie:&#160;

en: Use Geolocation Services
pl: Użyj usług lokalizacji geograficznej

en: Use of external Geolocation services is allowed.
pl: Korzystanie z zewnętrznej lokalizacji geograficznej jest włączone.

en: User Backend
pl: Backend użytkownika

en: User Configuration
pl: Konfiguracja użytkownika

en: User ID of the cron user.
pl: ID użytkownika dla użytkownika cron.

en: User backend configuration.
pl: Konfiguracja backendu użytkownika.

en: User may change password
pl: Użytkownik może zmienić hasło

en: User: {0}
pl: Użytkownik: {0}

en: Username
pl: Użytkownik

en: Version "{0}" of Tine 2.0 is available.
pl: Dostępna jest wersja "{0}" Tine 2.0.

en: We regularly need your feedback to make the next Tine 2.0 releases fit your needs even better. Help us and yourself by participating:
pl: Aby następne wydania Tine 2.0 coraz lepiej spełniały Twoje oczekiwania, nieprzerwanie potrzebujemy odzewu na nasz produkt. Współpracując, pomóż nam i sobie.

en: What should the file you upload look like?
pl: Jak ma wyglądać plik, który przesyłasz?

en: What would you like to do?
pl: Proszę o podjęcie decyzji:

en: Window Type
pl: Typ okna

en: Wrong File Type
pl: Nieprawidłowy format pliku

en: Yes
pl: Tak

en: You are not allowed to delete all pages at once
pl: Nie masz uprawnień, aby usunąć wszystkie strony na raz

en: You are not allowed to delete this Container. Please define another container as the default addressbook for internal contacts!
pl: Nie masz uprawnień, aby usunąć ten kontener. Proszę zdefiniować inny kontener jako domyślną książkę adresową dla wewnętrznych kontaktów.

en: You are not allowed to remove all admins for this container!
pl: Nie masz uprawnień, aby usunąć wszystkich administratorów niniejszego kontenera.

en: You are not allowed to select the {0} '{1}':
pl: Nie masz uprawnień, aby wybrać {0} '{1}':

en: You are using an unrecognized browser. This could result in unexpected behaviour.
pl: Używasz nieobsługiwanej przeglądarki WWW. Może się ona zachować w niespodziewany sposób.

en: You can choose between modal windows or normal browser popup windows.
pl: Możesz wybrać okna modalne albo okna typu popup.

en: You edited {0} {1}.
pl: Edytowano {0}{1}.

en: You have to supply a {0} name!
pl: Musisz wprowadzić nazwę {0}!

en: You might try one of these browsers:
pl: Spróbuj skorzystać z następujących przeglądarek WWW:

en: You need to correct the red marked fields before config could be saved
pl: Przed zapisaniem konfiguracji należy poprawić wskazane pola

en: You need to select an option!
pl: Należy zaznaczyć opcję.

en: You tried to link a record with itself. This is not allowed!
pl: Wykonano próbę połączenia wiersza z nim samym. To niedozwolone.

en: Your browser is not supported by Tine 2.0.
pl: Tine 2.0 nie obsługuje przeglądarki WWW, której używasz.

en: Your current view does not support favorites
pl: Twój bieżący widok nie obsługuje ulubionych

en: Your input data is not valid. Please provide valid data.
pl: Wprowadzone dane są nieprawidłowe. Proszę wprowadzić poprawne dane.

en: Your password expired. Please enter a new user password:
pl: Twoje hasło wygasło. Proszę wprowadzić nowe hasło użytkownika:

en: Your report has been sent. Thanks for your contribution
pl: Twój raport został wysłany. Dziękujemy za pomoc w ulepszaniu oprogramowania.

en: Your session timed out. You need to login again.
pl: Twoja sesja wygasła. Musisz się ponownie zalogować.

en: Your user account has no role memberships. Please contact your administrator.
pl: Twoje konto nie ma przypisanej roli. Proszę się skontaktować ze swoim administratorem.

en: Your view is limited by {0} criteria: | Your view is limited by {0} criterias:
pl[0]: Widok ograniczony filtrem:
pl[1]: Widoki ograniczone {0} filtrami:
pl[2]: Widoki ograniczone {0} filtrami:
pl[3]: Widoki ograniczone {0} filtrami:

en: about {0} minutes
pl: około {0} minut

en: add new filter
pl: dodaj nowy filtr

en: admin
pl: administrowanie

en: admin right description
pl: opis uprawnień administratora

en: by
pl: przez

en: changed
pl: zmieniony

en: choose other {0}...
pl: Wybierz z: {0}...

en: container | containers
pl[0]: kontener
pl[1]: kontenery
pl[2]: kontenery
pl[3]: kontenery

en: containers
pl: kontenery

en: contains
pl: zawiera

en: created
pl: utworzony

en: default
pl: domyślnie

en: default note type
pl: domyślny typ: notatka

en: defined by
pl: zdefiniowane przez

en: delete
pl: usuń

en: email
pl: e-mail

en: email contact
pl: kontakt e-mail

en: ends with
pl: kończy się na

en: enter searchfilter
pl: wpisz szukaną frazę

en: has notes
pl: ma notatki

en: is after
pl: następuje po

en: is before
pl: przed

en: is equal to
pl: równa się

en: is greater than
pl: większy od

en: is in week no.
pl: jest w tygodniu

en: is less than
pl: mniejszy od

en: is not
pl: nie jest

en: is personal of
pl: należy do

en: is within
pl: przypada na

en: last month
pl: ubiegły miesiąc

en: last quarter
pl: ubiegły kwartał

en: last week
pl: ubiegły tydzień

en: last year
pl: ubiegły rok

en: name
pl: nazwa

en: next month
pl: przyszły miesiąc

en: next quarter
pl: przyszły kwartał

en: next week
pl: przyszły tydzień

en: next year
pl: przyszły rok

en: note
pl: zwykłą

en: or alternatively
pl: alternatywne filtry

en: participate!
pl: współpracuj

en: personal
pl: osobisty

en: please select a {0}
pl: Proszę wybrać {0}

en: record changed
pl: wiersz zmieniony

en: record created
pl: wiersz utworzony

en: reg. exp.
pl: wyr. reg.

en: reset all filters
pl: Resetuj filtry

en: run
pl: uruchamianie

en: run right description
pl: Aby uzyskać dostęp do aplikacji, trzeba mieć uprawnienia do wykonywania

en: save as favorite
pl: zapisz jako ulubione

en: select a field
pl: zaznacz pole

en: select a operator
pl: wybierz operator

en: show details
pl: pokaż / ukryj  szczegóły

en: size
pl: rozmiar

en: start search
pl: Znajdź

en: starts with
pl: zaczyna się od

en: tag name
pl: nazwa znacznika

en: telephone
pl: telefon

en: telephone call
pl: telefon

en: the week before last
pl: przedostatni tydzień

en: this month
pl: bieżący miesiąc

en: this quarter
pl: bieżący kwartał

en: this week
pl: bieżący tydzień

en: this year
pl: bieżący rok

en: to do list | to do lists
pl[0]: Lista zadań
pl[1]: listy zadań
pl[2]: listy zadań
pl[3]: listy zadań

en: today
pl: dzisiaj

en: tomorrow
pl: jutro

en: type
pl: typ

en: unknown
pl: nieznany

en: with the help of our
pl: z pomocą naszych

en: yesterday
pl: wczoraj

en: {0} Properties
pl: Właściwości {0}

en: {0} grant is required for desired action
pl: Dla tej akcji wymagane są uprawnienia {0}

en: {0} hour | {0} hours
pl[0]: {0} godzina
pl[1]: {0} godziny
pl[2]: {0} godzin
pl[3]: {0} godzin

en: {0} minute | {0} minutes
pl[0]: {0} minuta
pl[1]: {0} minuty
pl[2]: {0} minut
pl[3]: {0} minut

en: {0} minutes before
pl: {0} minut przed

en: {0} of them where identified as duplicates.
pl: {0} z nich zostało rozpoznanych jako duplikaty.

en: {0} of them will be added as new records into: "{1}".
pl: {0} z nich zostanie dodanych jako nowe wiersze do: "{1}".

en: {0} records had failures and where discarded.
pl: {0} wierszy zawierało błędy i nie zostało dodanych.

en: {0} records have failures and will be discarded.
pl: {0} wierszy zawiera błędy i zostanie usuniętych.

en: {0} second | {0} seconds
pl[0]: {0} sekund
pl[1]: {0} sekundy
pl[2]: {0} sekund
pl[3]: {0} sekund

en: {0} selected
pl: zaznaczonych {0}

en: {0} workday | {0} workdays
pl[0]: {0} dzień roboczy
pl[1]: {0} dni robocze
pl[2]: {0} dni roboczych
pl[3]: {0} dni roboczych

en: {0} {1} has been updated properly.
pl: {0}{1} zostały zaktualizowane.

en: {0} {1} has invalid data after updating. This {1} has not been changed.
pl: {0}{1} zawierają nieważne dane po aktualizacji {1} nie został zmieniony.

en: {0} {1} have been updated properly.
pl: {0}{1} zostały zaktualizowane.

en: {0} {1} have invalid data after updating. These {1} have not been changed.
pl: {0}{1} zawierają nieważne dane po aktualizacji. {1} nie zostały zmienione.
