Tine 2.0 - en to ro_RO translation catalogue (27 entries)

en: unknown
ro_RO: necunoscut

en: Edit
ro_RO: Editează

en: Cancel
ro_RO: Anulează

en: Success
ro_RO: Succes

en: Failure
ro_RO: Eşec

en: Yes
ro_RO: Da

en: No
ro_RO: Nu

en: Tags
ro_RO: Taguri

en: New
ro_RO: Nou

en: Tag | Tags
ro_RO[0]: Tag
ro_RO[1]: Taguri
ro_RO[2]: Taguri

en: Name
ro_RO: Nume

en: Add {0}
ro_RO: Adaugă  {0}

en: Type
ro_RO: Tip

en: History
ro_RO: Istoric

en: delete
ro_RO: şterge

en: Notes
ro_RO: Note

en: Edit {0} | Edit {0}
ro_RO[0]: Editează {0}
ro_RO[1]: Editează {0}
ro_RO[2]: Editează {0}

en: File | Files
ro_RO[0]: Fişier
ro_RO[1]: Fişiere
ro_RO[2]: Fişiere

en: name
ro_RO: nume

en: type
ro_RO: tip

en: containers
ro_RO: containere

en: Title
ro_RO: Titlu

en: Edit tag
ro_RO: Editează Tag

en: Created by
ro_RO: Creat de

en: Activities
ro_RO: Activităţi

en: Group
ro_RO: Grup

en: default
ro_RO: implicit
